Yükleniyor...
Beren Çözüm
Beren Çözüm

ZEMİN DECK SİSTEMLERİ

2014 yılından bu yana Deck Sistemleri ünvanıyla hizmet vermekte olan firmamız, bundan sonra Beren Zemin adı altında faaliyetine devam edecektir.

Beren Zemin, ister bireysel kullanım mekanlarında, ister toplu kullanım mekanlarında ihtiyaç duyulan tüm dekoratif ve işlevsel zemin malzeme kaplaması uygulamalarını hızlı ve etkin bir biçimde gerçekleştirmektedir.

Mekan ve amaçtan bağımsız uygulamalarımız, mimari keşfin gerçekleştirilmesinin ardından kusursuz biçimde yerine getirilmekte olup Beren Grup’un isteğe bağlı sunduğu ek hizmetler bahçe çiti, aydınlatma, tente, pergole, duvar kaplama ile desteklenmektedir.

KOMPOZİT DECK AHŞAP

NEDİR?

Ahşap talaşı ve wpc malzemelerinin karışımından oluşan, su, nem ve rutubetten etkilenmemesi özelliği ile bir çok kullanım yeri avantajı olan bir zemin sistemleri ürünüdür.

Bakım gerektirmemesiyle de ahşap malzemelerin olumsuzluklarına iyi bir çözüm olmuştur. Talaştan yapılan bir ürün olması sebebiyle şeklinde herhangi bir bozulma olmaz.

100% Doğal masif ahşap deck malzemesi iç ve dış zemin ve cephelerde gerekli koruyucu malzemeler kullanılarak uygulaması yapılmaktadır.

AHŞAP DECK

100% Doğal masif ahşap deck malzemesi iç ve dış zemin ve cephelerde gerekli koruyucu malzemeler kullanılarak uygulaması yapılmaktadır.

Beren Çözüm

DECK KULLANIM ALANLARI

ZEMİN UYGULAMALARI

bakım onarım tadilat proje tasarım uygulama zeminkompozit deck dekorasyon

UYGULAMA YERLERİ

YILLARIN TEKNİK TECRÜBESİ İLE...

Havuz kenarı, bahçe, teras, banyo içi, küvet, yürüme yolları, villaların dış cephelerine, kısacası ıslak zemin ve mekanlara döşenen dış şartlara dayanıklı ağaçlardan yada dış şartlara dayanıklı hale getirilmek için işlem görmüş ağaç malzemelerinden oluşur.

Dış mekanlarda güneş, yağmur, rüzgar, kar gibi zorlu hava şartlarına sonuna kadar dayanıklı bir malzeme olan Deck malzemesi bu yüzden gemilerin güvertelerinde kullanılmaktadır.

Özellikle kompozit ahşap deck uygulamaları başta olmak üzere Beren Grup sinerjisi kullanılarak yarattığımız tedarik ve işgücü kaynak etkinliği, bireysel ve kurumsal müşterilere önemli avantajlar sunmaktadır.

 

İLETİŞİM

7/24 AKTİF OLAN WEB SAYFAMIZDAN, GÜNÜN HER SAATİNDE BİZLERE YAZABİLİR DİLEDİĞİNİZ ZAMAN BİZLERLE İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.

İŞ
ORTAKLARIMIZ