Yükleniyor...

BEREN GRUP

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI 

Beren Grup insan kaynakları politikası, adil, şeffaf ve söz hakkı tanıyan, çalışanların potansiyellerini ortaya koyma fırsatları bulduğu, her bir çalışanın değer yaratarak Beren Grup'un geleceğine katkı sağladığı ve değer gördüğü, yüksek performanslı, gelişim odaklı, her alanda güçlü ve etkili bir liderlik sergileyen, tek Beren Grup ruhunu yansıtan bir şirket kültürü ve bağlılığı yüksek, mutlu, verimli, başarılı ve sağlıklı bir işgücü oluşturmayı hedefler.

Bu hedef doğrultusunda en değerli yetenekleri cezbetmek, geliştirmek ve muhafaza etmek için 3 ana başlıkta global insan kaynakları trendlerine uygun, adil, şeffaf ve birbiriyle entegre olmuş uygulamalar benimser ve geliştirir.

Bu sayede tercih edilen işveren olma ve en iyi iş yeri olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemeyi amaçlar. Beren Grup'ta insan kaynakları; tüm birimlerle stratejik iş ortağı yaklaşımıyla çalışan, şirket ve çalışan ihtiyaçlarını sürekli analiz eden, değer yaratan ve değişen şartlara hızla adaptasyon sağlayan bir yönetim anlayışını benimser.

Beren Grup

Açık Pozisyonlar

Genel Başvuru
İş Tanımı

Bu ilan genel başvuru amaçlıdır.

Bu ilana yapılan başvurular, ileride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecek ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Siz de BEREN GRUP ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

Genel Nitelikler
  • Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek, kendini geliştirmeye istekli olan.
  • Yazılı ve sözlü olarak ileri seviyede İngilizce bilen.
  • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen.
  • Yurt içi ve/veya yurt dışı seyahat engeli olmayan.
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan.

İş Başvuru Formu

Özgeçmiş dosyanız maksimum 5 MB, formatı .PDF, .DOC veya XLS olmalıdır.

İŞ
ORTAKLARIMIZ