Yükleniyor...
Beren Çözüm
Beren Çözüm

BEKLENTİYE ÖZGÜ İŞLEVSEL ÇÖZÜMLER

HER YER, HER BOYUT, HER ZAMAN

Beren Mimarlık yıllardır biriktirdiği deneyimi, uzun iş ortaklıklarıyla
olgunlaştırdığı farklı tasarım ve işlevsellik bakış açısını müşterilerine başarıyla
sunuyor. Müşterinin sunulan çıktının işlevselliğinden, estetiğinden ve mutlaka fayda maliyet dengesinden mutluluğu tüm Beren Grup Hizmetlerinde olduğu gibi bu hizmetin birincil ön koşuludur.

Keşiften, tasarıma, tedarikten uygulamaya Türkiye'nin her yerinde her boyutta projeyi bu ilkelerle gerçekleştiriyoruz. Grup hizmetlerimiz ve iş ortaklarımızın esnekliği ile garanti, değişken ya da kısıtlı zamanlı çalışma gibi istekler kolaylıkla projede uyarlanabiliyor.

PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hizmet ilkemiz ilk kurulduğumuz günden bugüne müşterilerimize koşulsuz memnuniyet sağlayacak çözümleri geliştirmek ve uygulamaktır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti Beren Grup’un kuruluşundan bugüne tüm gelişimini var eden özüdür.
Uygulama Ekipleri belirlenen proje kapsamını, tedarik ya da imal edilmiş ürünleri mükemmel uygulama ile sonuca ulaştırır. Müşterinin memnuniyet düzeyi proje yöneticilerince teyit alınmadan kabul tamamlanmaz.

Projenin gerektirdiği esnek zaman, hız, çevresel birimlerin korunması gibi özel hassasiyetler tavizsiz dikkate alınır. Bu yetkinlik düzeyi Türkiye’nin her yerinde, her boyutta projeyi başarıyla gerçekleştirme gücüne sahiptir.

Beren Mimarlık'ın projeyi tamamlaması sonrası olası destek, revizyon ve küçük tadilat istekleri grup bünyesindeki Beren Çözüm organizasyonunun hizmeti kapsamındadır. Beren Çözüm'ün, ülkenin her yerinde aktif destek yapısı, hizmet işleme süreç hızı ile tüm mimarlık projeleri güvence altındadır.

Beren Çözüm
Beren Mimarlık
GARANTİ VE DESTEK
HİZMET AĞI
Beren Mimarlık
ÇÖZÜM ALTYAPISI
Beren Mimarlık
KOŞULSUZ MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
.......
....
.


bakım onarım tadilat proje tasarım uygulama zeminkompozit deck dekorasyon

MİMARLIK HİZMETLERİ

YILLARIN TEKNİK TECRÜBESİ İLE...

Beren Mimarlık, deneyimli ve enerjik kadrosuyla kalite ve estetikten ödün vermeksizin kullanışlı ve modern tasarımları ile sektörde güvenilir bir yer edindi.

Beren Mimarlık’ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve yüksek verimi merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Hizmet verdiği her alanda sorumluluklarının bilincinde olan Beren Mimarlık, sektörde öncü ve örnek olarak gösterilmektedir.


Tüm çalışmalarında, insan hayatı ve sağlığını ön planda tutarak çalışanlarının, İSG risklerine karşı maruz kalabilecekleri kazaları en aza indirmeyi hedeflemektedir. Beren Mimarlık insan sağlığına verdiği önemin yanı sıra çevre kirliliğini de göz ardı etmemektedir.


Beren Mimarlık olarak yaptığımız her işin arkasındayız.

İLETİŞİM

7/24 AKTİF OLAN WEB SAYFAMIZDAN, GÜNÜN HER SAATİNDE BİZLERE YAZABİLİR DİLEDİĞİNİZ ZAMAN BİZLERLE İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.

İŞ
ORTAKLARIMIZ