Yükleniyor...

KURUMSAL

BEREN GRUP HAKKINDA

2014 yılında müşteri özgü dekorasyon çözümleri ve 7 gün 24 saat destek hizmetleri sunma vaadiyle yola çıkan Beren Mimarlık, farklı iş alanlarında da hizmetlerini ve kurumsal yapısını geliştirerek 2021 yılı itibarı ile Beren Grup haline dönüşmüş bulunuyor.

Şirketimizin başlangıcından bu yana ana işimiz olan kurumsal müşterilerimize sunduğumuz bakım-onarım ve küçük tadilat işlerimiz Beren-Çözüm iş birimimizde yönetilmektedir. 2020 yılında geliştirdiğimiz ve günden güne yeni iş kolumuz kompozit deck sistemleri proje ve uygulama işlerimiz, Beren-Zemin iş birimimizde yönetilmektedir. Anahtar teslim proje, dekorasyon ve uygulama hizmetlerimiz Beren-Mimarlık iş birimimizde yönetilmektedir. İş birimlerimizin daha odaklı bir biçimde işlerini yürütmeleri ve geliştirmeleri amacıyla yeniden kurgulanırken bütün iş birimlerimizi destekleyecek Mali İşler, Taşeron Yönetimi, Satınalma ve Pazarlama işlevlerimiz Beren-Grup destek merkezi yapısını oluşturmaktadır. 

Hizmet ilkemiz ilk kurulduğumuz günden bugüne müşterilerimize koşulsuz memnuniyet sağlayacak çözümleri geliştirmek ve uygulamaktır.

Beren Grup

İLETİŞİM

7/24 AKTİF OLAN WEB SAYFAMIZDAN, GÜNÜN HER SAATİNDE BİZLERE YAZABİLİR DİLEDİĞİNİZ ZAMAN BİZLERLE İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.

İŞ
ORTAKLARIMIZ